Casa In Porto Villa
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Stedet ligger 10 minutters kørsel fra Centro Historico de Porto Seguro og 4 km fra Mærket for opdagelsen af Brasilien.
Du kan komme til Memorial da Epopéia do Descobrimento om få minutter i bil.
Gæsterne er velkommen til at lave deres egne måltider i et fuldt udstyret køkken. Det tager 15 minutter i bil at nå Porto Seguro lufthavn fra denne indkvartering.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa In Porto Villa?
Gæster på Casa In Porto Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Porto Seguro fra Casa In Porto Villa?
Der er 5 km mellem Porto Seguro og Casa In Porto Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa In Porto Villa?
Du kan bo på Casa In Porto Villa med dit kæledyr.